Понеділок, 18.11.2019, 03:50
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Категорія відвідувачів сайту
Усього відповідей: 590
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ДОСВІД ПЕДАГОГІВ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Презентації

Головна » Файли » Патріотичне виховання

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка
18.02.2014, 11:11


15 лютого 2014 року в навчальних аудиторіях Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти був проведений загальнонаціональний етап IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Цей конкурс проводиться з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

У конкурсі беруть участь учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, ліцеїсти військових ліцеїв, учні професійно-технічних навчальних закладів, студенти і курсанти вищих навчальних закладів I-IV рівня акредитації.

Конкурс проводиться щороку з 1 жовтня до 10 березня в чотири етапи:

- у першому шкільному етапі конкурсу-2014 брали участь близько 25 тисяч учнів Луганщини;

- у другому міському/районному – понад 3 тисяч обдарованих учнів;

- у третьому обласному етапі, який відбувся 7 грудня 2013 року в ЛОІППО, брали участь 188 учнів з усіх міст та районів області;

- у четвертому заключному етапі 15 лютого 2014 року брали участь 37 учнів 5-11 класів, 3 учні професійно-технічних навчальних закладів області та 15 студентів й курсантів вищих навчальних закладів I-IV рівня акредитації.

Учасників заключного етапу Міжнародного конкурсу привітали почесні гості:

Івченко Анатолій Григорович, заступник голови Луганської облдержадміністрації,

Цимбал Ірина Іванівна, директор Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації;

Горошкіна Олена Миколаївна, завідувач кафедри української мови Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, голова журі обласного етапу конкурсу, доктор педагогічних наук, професор;

Данильєв Анатолій Олексійович, в.о. ректора Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

У заході взяли участь викладачі ЛОІППО, методисти рай/міськ методичних кабінетів, учителі української мови і літератури, батьки учнів.

У вітальному слові А.Г. Івченко зазначив, що в області щорічно відбуваються численні заходи з обдарованою учнівською молоддю Луганщини. Ці заходи перебувають у полі зору Луганської обласної державної адміністрації незалежно від кількості учасників, оскільки олімпіади, конкурси, турніри сприяють створенню умов для виявлення талановитої учнівської молоді, реалізації її творчого та інтелектуального потенціалу. Обдаровані діти – це майбутнє нашої держави.

А.Г. Івченко акцентував увагу присутніх на тому, що кожен народ має свої традиції, свою культуру, свою історію і, звичайно ж, людей, які усе це створюють. Серед видатних особистостей, котрими пишаються українці, чільне місце належить Тарасу Шевченку – людині, чиє ім’я ототожнюється з Україною, чиє життя продовжується з буттям рідної держави, вбираючи в себе новий досвід народу, відгукуючись на його проблеми й живучи його долею. Пройшло майже два століття з того часу, як світ почув пристрасне слово Кобзаря. Проте й сьогодні ми щиро захоплюємося його постаттю, його громадянською принциповістю й моральною чистотою, почуттям національної й соціальної справедливості, відданістю правді та свободі.

У 2013 році 15 учнів стали переможцями фінального етапу конкурсу, тож бажаємо нашим сьогоднішнім учасникам нових перемог та продовження кращих традицій талановитої молоді Луганщини.

Голова журі обласного етапу О.М. Горошкіна звернула увагу конкурсантів на важливості грамотного оформлення роботи, потребі коректного формулювання думок та виявлення власного мовно-літературного обдарування чи поетичного таланту.

У привітаннях усі гості конкурсу побажали учням успіхів на заключному етапі змагань.


Категорія: Патріотичне виховання | Додав: lana
Переглядів: 1283 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: