Вівторок, 13.04.2021, 15:21
Вітаю Вас Гість | RSS
Форма входу
Пошук
Наше опитування
Категорія відвідувачів сайту
Усього відповідей: 590
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ДОСВІД ПЕДАГОГІВ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дошка оголошень

Головна » Дошка оголошень (2)

Співробітництво [1]Оголошення [0]
Послуги в різних сферах [1]Різне [0]

З ІІ півріччя 2012 року видавництво «Світич» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України видаватиме новий фаховий журнал «УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ».
«УЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ» –– сучасне видання для сучасного вчителя, відкрите для обговорення гострих питань, сміливих педагогічних ідей, нетрадиційних технологій навчання. На будь-яке запитання читачів нададуть роз’яснення висококваліфіковані фахівці (юристи, психологи, медики, а також дизайнери та модельєри), щоб робота педагога була продуктивною, а дозвілля повноцінним.
Журнал розповсюджується за передплатою, яку можна оформити у будь-якому поштовому відділенні за «Каталогом видань України на ІІ півріччя 2012 року» (с. 139). Індекс видання –– 89869. Вартість передплати на півроку –– всього 70 грн. 26 коп. Поспішайте оформити передплату, щоб отримати перший номер!
Освіта | Переглядів: 1649 | Дата: 15.06.2012 | Коментарі (0)

Dітаю! Я є представником кафедри дистанційної освіти Інституту відкритої освіти Університету менеджменту освіти НАПН України (до складу якого входить ЦІППО). Маю цікаву пропозицію щодо безкоштовного дистанційного курсу для викладачів ІППО з питань мультимедійного забезпечення навчального процесу. Можливо Вас це зацікавить, можу вислати більш детальну інформацію на електронну адресу, яку Ви вкажете. Заздалегідь вдячна за співпрацю!
З повагою, Блажко Л.В.
Пропозиції про співробітництво | Переглядів: 1695 | Дата: 16.02.2011 | Коментарі (2)